Mājas > Nicrew Augstas Kvalitātes Nerūsējošā Tērauda Metāla Filtra Caurule Akvārija Filtra Ieplūdes Ieplūdes Grozu Mash Garneļu Aizsargs Aizsargātu Zivju Tvertnes

Nicrew Augstas Kvalitātes Nerūsējošā Tērauda Metāla Filtra Caurule Akvārija Filtra Ieplūdes Ieplūdes Grozu Mash Garneļu Aizsargs Aizsargātu Zivju Tvertnes

€2.21

  • Zīmola Nosaukums: NICREW
  • Spriegums: Aquarium filter sets
  • Izmērs: 12m, 16m
  • Jauda: 1W
  • Veids: Zivis
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 14cm x 5cm x 2cm (5.51in x 1.97in x 0.79in)
  • Iepakojuma Svars: 0.25kg (0.55lb.)

Nicrew Augstas Kvalitātes Nerūsējošā Tērauda Metāla Filtra Caurule Akvārija Filtra Ieplūdes Ieplūdes Grozu Mash Garneļu Aizsargs Aizsargātu Zivju Tvertnes Funkcijas: Metāla filtra caurule ir liels akvārijs zivju tvertnes, veicināt gāzu apmaiņu un palielinātu izšķīdušā skābekļa līmenis.

Liels tropu zivju audzētavām, koi dīķi, notekūdeņu sistēmas, dzesēšanas torņi,

un citu komerciālo un rūpniecisko sistēmu.Izmantot mitrās/sausās filtri (šeit nav iekļauta), lai uzlabotu bioloģisko filtrāciju.

100% Brand New & Laba Kvalitāte

Šis nerūsējošā tērauda grozu izmanto, lai aizsargātu, garneļu un bērnu zivju tikt iesūkts filtrs

Pievilcīgs veids, kā padarīt jūsu akvāriju garneļu droši.

Sīkiem dzīvniekiem, tāpat kā lielākā daļa saldūdens garneļu, bezmugurkaulnieki, kā arī mazās zivis un

mazuļi ir risks tiek iesūkts lielu laika nišas par lielāko daļu standarta ieplūdes filtru.

Kad tīrīšana ir vajadzīga, vienkārši suku sakrājušos gružus off

Filtra Aizsargs, ar roku vai mīkstu suku dažu šķirot, piemēram, zobu suku.

Izmērs: (Apm.)

Iekšējais Diametrs 12mm: 2x6.7cm

Iekšējais Diametrs 16mm: 2.9x8.3cm

Materiāls: Nerūsējošais Tērauds

Krāsa: Kā attēlā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Nerūsējošā Tērauda Filtrs Aizsargiem fit virs filtra ieplūdes cauruli, nevis pa sietiņu.

Ja jūsu filtrs ir integrēts sietiņš, šo Filtru Sargi nedarbosies bez izmaiņām.

Paketē iekļauts:

1x Akvārija Filtra Aizsargs (kā jūsu izvēles) Metāla filtra caurule ir liels akvārijs zivju tvertnes, veicināt gāzu apmaiņu un palielinātu izšķīdušā skābekļa līmenis. Liels tropu zivju audzētavām, koi dīķi, notekūdeņu sistēmas, dzesēšanas torņi, un citu komerciālo un rūpniecisko sistēmu.Izmantot mitrās/sausās filtri (šeit nav iekļauta), lai uzlabotu bioloģisko filtrāciju. 100% Brand New & Jauks Kvalitātes nerūsējošā tērauda grozu izmanto, lai aizsargātu, garneļu un bērnu zivju tikt iesūkts filtrs pievilcīgs veids, kā padarīt jūsu akvāriju garneļu droši. Sīkiem dzīvniekiem, tāpat kā lielākā daļa saldūdens garneļu, bezmugurkaulnieki, kā arī mazās zivis un mazuļi ir risks tiek iesūkts lielu laika nišas par lielāko daļu standarta ieplūdes filtru. Kad tīrīšana ir vajadzīga, vienkārši suku sakrājušos gružus pie Filtra Aizsargs, ar roku vai mīkstu suku dažu šķirot, piemēram, zobu suku. Izmērs: (Apm.) Iekšējais Diametrs 12mm: 2x6.7cm Iekšējais Diametrs 16mm: 2.9x8.3cm Materiāls: Nerūsējošā Tērauda Krāsa: Kā attēlā Lūdzu, ņemiet vērā, ka Nerūsējošā Tērauda Filtrs Aizsargiem fit virs filtra ieplūdes cauruli, nevis pa sietiņu. Ja jūsu filtrs ir integrēts sietiņš, šo Filtru Sargi nedarbosies bez izmaiņām. Paketē iekļauts: 1x Akvārija Filtra Aizsargs (kā jūsu izvēles)

Tagi: Filtri Un Piederumi, Lēti Filtri Un Piederumi, Nicrew Augstas Kvalitātes Nerūsējošā Tērauda Metāla Filtra Caurule Akvārija Filtra Ieplūdes Ieplūdes Grozu Mash Garneļu Aizsargs Aizsargātu Zivju Tvertnes.

Saistītie Produkti: