Mājas > Smart Auto Elektriskās Asti Vārtiem Lifts Hyundai Santa fe Kontroli, kas uzstādīta Augstums Izvairītos no Savilkšana Ar elektriskā iesūkšanas

Smart Auto Elektriskās Asti Vārtiem Lifts Hyundai Santa fe Kontroli, kas uzstādīta Augstums Izvairītos no Savilkšana Ar elektriskā iesūkšanas

€341.06

 • Vienuma Tips: Boot Sargi
 • Objekta Garumu: 80inch
 • Modeļa Nosaukums: LE5877
 • Materiāla Tips: ABS
 • Postenis Svars: 5
 • Materiāls: ABS
 • Izvietošana Transportlīdzeklī: Aizmugurējās
 • Ražotāja Daļas Numurs: LE5877
 • Īpašas Pazīmes: Kontrolēt Bagāžnieka
 • Zīmola Nosaukums: LeeSpring
 • Ārējās Testēšana Sertifikācija: CCC
 • Objektu Platums: 20inch
 • Valstī/Reģionā Ražošana: Ķīna
 • Postenis Augstums: 20inch
 • Modeļa Gads: Divi tūkstoši piecpadsmit
 • Citas Detaļas Numurs: 002252654
 • Mezgls, Detaļas Numurs: 001df5641
 • Iepakojuma Svars: 6.5kg (14.33lb.)
 • Iepakojuma Lielums: 83cm x 21cm x 20cm (32.68in x 8.27in x 7.87in)
 • Vienības Veids: gabals

*Vai jums kādreiz ir bijusi pieredze, kā šis ? Ja jums ir daudz lietas, no mall, gan rokas sasietas, joprojām ir nepieciešams, lai atvērtu bagāžnieka ar rokām.

*Ja jūs celt luggages mantu ar jums komandējums,bet ne garastāvoklis, jo traucējošs darbību bagāžnieka

*Kad jūs ņemt lietas no stumbra,vienmēr neērts situācija, piemēram, ir iestrēdzis, vai nevar vilkt bagāžnieka vārtiem, jo tas nav mehānisms, lai izvairītos iestrēdzis, un arī nav iespējams iestatīt augstumu, stumbra vārtiem. Tagad

ļaujiet mums mest pie nepatikšanas bagāžnieka problēma. Elektriskā Asti Vārtiem, Lifts, atrisina visas problēmas, kas jums padarīt savu ceļojumu, vieglāk un ērtāk.

>>Kas ir Smart electric asti vārtiem, lifts

Smart electric asti vārtiem, lifts ir jaunas auto modifikācijas inteliģenta sistēma,vadītāja varētu izmantot tālvadības pulti,nospiediet uz pogas astes vārtiem, vai vadītājs\\\\\\\\\\\\\\'s istabu, lai kontrolētu to.bez tam,tā ir funkcija smart izvairītos no saspiešanas,atmiņas augstuma un tā tālāk. Tas ir lietotājam draudzīgs,ērts,un saprātīga,padara jūsu automašīnu labāk.

1.Nospiediet uz tālvadības pults, lai atvērtu/aizvērtu asti vārtiem,pat ja jūsu rokas ir aizņemtas,to var izdarīt viegli.

2.Vieglu pieskārienu uz pogas uz astes vārtiem,tā tuvu, kā jums nepieciešams.

3.Kad tu ar vadītāja\\\\\\\\\\\\\\'aizmugurējais sēdeklis,nospiediet pogu, lai kontroles, asti vārtu viegli.

4.Lai gan astes vārti aizveras,kad tai pieskarties šķēršļus (Cilvēkiem vai lietām),tas piepeši atpakaļ automātiski vai apstāties,lai novērstu ievainots jums.

5.Aste vārti var atmiņa augstums,lietotāja pull vārtiem līdz līmenim, viņa varētu sasniegt,tad ilgtermi nospiediet uz pogas, tā augstums ir atrisināta.Nākamo reizi,kad to atverat,tai palikt augstuma jūs noteikti.Tātad meitenes nekad nav bail, ka tas būs pārāk augsts, lai jūs varētu sasniegt. 6.Kad aizveriet vai atveriet asti vārtiem,to nosūtīs skaņas ot signāls vadītāja un zinot, ka atpakaļ situācijā, lai izvairītos no bojājumiem vai drošības risku. Produktu Testēšanas Un Verifikācijas 1.Ūdensizturīgs tests

Standarta iedarbību ipx4 ūdens šļakatām testu,instalēt stabi auto:

Test1:Pakļauti ūdens uz 5 minūtēm;

Tests 2:Izmantot ūdens lielgabalus, lai smidzināšanas ūdens uz to,divi stabi,katrs 10 minūtes. Izsmidzinātā ūdens gan veids, kā 10 reizes,lai pārbaudītu ūdens pro. 2.Atvērt/Aizvērt asti vārtiem dzīves tests (normālā temperatūrā)

Pie normālas temperatūras,lai pārbaudītu izturību atvērt/aizvērt,ātrums ir taisnīgi,vai ne, jebkurš troksnis ir vai nav,Testa vairāk nekā 4000 reizes.

Katru 1000 reizes vai 6 stundas,palaist manuāli vai auto pārbaude. 3.Testa atvērt/aizvērt asti vārtiem dzīves testu(+60 grādu)

* Pie temperatūras 60 grādu ,lai pārbaudītu izturību atvērt/aizvērt,ātrums ir taisnīgi,vai ne, jebkurš troksnis ir vai nav.

* Testa vairāk nekā 4000 reizes. 4. Testa atvērt/aizvērt asti vārtiem dzīves tests (-30 grādu)

* Pie temperatūras no -30 grādu,Lai pārbaudītu izturību atvērt/aizvērt,ātrums ir taisnīgi,vai ne, jebkurš troksnis ir vai nav.

* Testa vairāk nekā 4000 reizes.

5.Nekustamā auto apkārtējo tests (60 grādu)

Pie temperatūras 60 grādu ,lai pārbaudītu izturību atvērt/aizvērt,ātrums ir taisnīgi,vai ne, jebkurš troksnis ir vai nav. 6.Nekustamā auto apkārtējo tests (-30 grādu)

Pie temperatūras no -30 grādu,Lai pārbaudītu izturību atvērt/aizvērt,ātrums ir taisnīgi,vai ne, jebkurš troksnis ir vai nav. 7.Slīpums tests

Pie slīpums ir 30 grādu,Lai pārbaudītu izturību atvērt/aizvērt,ātrums ir taisnīgi,vai ne, jebkurš troksnis,deformēta, vai nē. 8.Uz augšu vai uz leju, 30 grādu slīpums tests

Pie slīpums ir 30 grādi uz augšu vai uz leju,Lai pārbaudītu izturību atvērt/aizvērt,ātrums ir taisnīgi,vai ne, jebkurš troksnis,deformēta, vai nē.

Uzmanību:

1 . Mūsu produkts ir divas pogas, vadības celšanas. Viens ir uzstādīts uz konsoles un otrs, nepieciešams uzstādīt uz astes vārtiem. Viņi var kontrolēt celšanas automātiski.

2 . Ja jūsu auto atslēga ir īpašā pogu, lai kontroles, astes vārtiem pieaug automātiski (Bet nevar kontrolēt krītot automātiski). Ar funkciju šāda veida automašīnas atslēgas, jūs varat kontrolēt gan ar celšanos un krišanu no astes vārtiem.

3 . Ja jūsu auto atslēgu nevar kontrolēt asti vārtiem pieaug automātiski, tikai jūs varat kontrolēt to ar divām pogām.

Piesardzība:

Ja jūs nevar apstiprināt, ja jūsu auto der mūsu objektu, pls veikt četras fotogrāfijas par mūsu atskaites. (Mēs iesakām, ka klients, sūtiet mums fotogrāfijas pirms pirkšanas.) 1.automašīnas priekšā 2.aiz automašīnas 3.atvērt bagāžnieka 4.pole stumbra

>> Vienu kāju aktivizēta funkcija (pēc Izvēles)

Ievērojot attīstības smart power vārtiem, lifts, cilvēki pieprasa vairāk dažādot produktu funkciju un ērtības. Lai apmierinātu viņu vēlmes, mūsu kompānija ir izstrādājusi vienu kāju aktivizēta funkcija veiksmīgi un sniedz jaunu veidu, atvēršanas/aizvēršanas bagāžnieka automātiski automobiļu īpašniekiem. (pievienot indukcijas modulis) Iegādes saite:

Tagi: elektriskā asti vārti, elektriskā asti vārtiem, lifts, aizmugurējie vārti, lifts, Lēta elektriskā asti vārti, Augstas Kvalitātes elektriskie asti vārtiem, lifts, Ķīna asti vārtiem lifts Piegādātāju.

Saistītie Produkti: