Mājas > Profesionālās Liuqin, Lignum vitae, Liu Qin Ķīnas Lautas Mandolīna Tradicionālo Mūzikas Instrumentu

Profesionālās Liuqin, Lignum vitae, Liu Qin Ķīnas Lautas Mandolīna Tradicionālo Mūzikas Instrumentu

€246.39

  • Iepakojuma Lielums: 66cm x 26cm x 15cm (25.98in x 10.24in x 5.91in)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Svars: 3.0kg (6.61lb.)

Ar liuqin ir četru stīgu Ķīnas mandolīna ar bumbierveida ķermeni. Tas ir maza izmēra, gandrīz miniatūru kopiju citu Ķīnas noplūkti mūzikas instrumenta pipa. Diapazonā no savas balss ir daudz lielāks, nekā pipa, un tā ir sava īpaša vieta Ķīniešu mūziku, vai nu orķestra mūziku vai solo gabalus. Šī ir rezultāts, modernizācija tās lietojumu, jo pēdējos gados, tādējādi izraisot pakāpenisku augstuma statusu liuqin no pavadījums, instrumentu Ķīnas tautas opera, stāstījuma mūziku, t.i., Suzhou pingtan, ziemeļu Jiangsu, dienvidos Shandong un Ķīna, lai instruments, labi appreciated par savu unikālo toņu un akustiskās īpašības. Atrašanās instruments ir zemākas nekā pipa, kas notiek pa diagonāli, piemēram, Ķīnas ruan un yueqin. Piemēram, ruan un atšķirībā no pipa tās stīgas tiek pacelta tilta un soundboard ir divi prominenti soundholes. Visbeidzot, instrumenta spēlē ar pick ar līdzīgu tehniku, lai gan ruan un yueqin, bet pipa ir spēlēt ar pirkstiem. Tāpēc liuqin ir visbiežāk spēlēja un divkāršojies ar tiem, ar ruan un yueqin pieredzi.

Lai gan, tāpat kā lielākā Ķīniešu pipa, tas var izskatīties kā lautas, patiesībā, ne pipa, ne liuqin ir faktiskā kakla, kā soundboard struktūra aptver visas virknes, lai vadītājs instruments, padarot gan liuqin un pipa tiešām rokas zithers.

Vēsture liuqin ir gājusi ar dažādiem nosaukumiem, pirmkārt, liuyeqin, kas nozīmē, vītols-lapu-formas metāla instrumentu. Tas bija sākotnējais termiņš liuqin, kas ir redzami saīsinājums no termina liuyeqin. Citas atsauces uz liuqin ir tu pipa (土琵琶), burtiski nozīmē nerafinēta pipa, jo iepriekš minēto dimunitive izmēru un līdzība par liuqin, lai pipa. Visā savā vēsturē, liuqin nāca variācijas, sākot no diviem (kas bija tikai divarpus oktāvas) līdz piecām stīgām. Tomēr, senāko priekšteci mūsdienu četru stīgu versija instrumenta parādījās un piedzīvoja popularitāti laikā Tang Dynasty (AD 618 - 907). Šī versija bija trīs stīgas, un tika izmantotas tikai pavadījums mērķiem tradicionālās operas, kā minēts iepriekš. Trīs stīgu liuqin palicis lietot daudz majestātisko no Ķīnas Tang Dynasty līdz 20. gadsimta beigās. Ar tunings izmantot, tādējādi bija D-G-D un D-A-D. Ar modernizācija tradicionālā Ķīniešu mūziku, 1970, četru stīgu liuqin tika izstrādāts kā uzlabot savu muzikālo diapazonu un ķermeņa instruments tika paplašināta, lai atskaņotājs, lai apstrādātu instruments, ar lielāku vieglumu. Tur, tomēr, joprojām ir piecu stīgu liuqin, kas tika izstrādāta ar A-D-A-D-tuning, lai apmierinātu vajadzības, lai alto liuqin 1975. gadā:) Vēsturiski, liuqin bija parasti izgatavoti no vītolu koka, bet speciālisti izmanto versijas, kas veidots ar augstākās kvalitātes sarkanā sandalkoka vai rožkoka. Mūsdienu versijas, tomēr priekšā ir valde, kas izgatavoti no tong koka (桐木) un otrā pusē, sarkanā sandalkoka, kā salīdzināmi vēsturiskās veidu.

Tagi: Mūzikas Instrumenti, mūzikas instruments, instruments, mandolīna, Lēti mūzikas instrumenti, Augstas Kvalitātes mūzikas instrumentu, Ķīna instruments, mandolīna Piegādātāju.

Saistītie Produkti: