Mājas > Palisandrs Black erhu Ķīniešu Mūzikas Instrumenti erheen ar maisu un priekšgala Pilns komplekts Piederumi selfstudy grāmata

Palisandrs Black erhu Ķīniešu Mūzikas Instrumenti erheen ar maisu un priekšgala Pilns komplekts Piederumi selfstudy grāmata

€186.87

  • Izmērs: 82*11*10
  • Top Materiāls: Palisandrs Black
  • Zīmola Nosaukums: SevenAngel
  • Iepakojuma Svars: 2.0kg (4.41lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 80cm x 15cm x 10cm (31.50in x 5.91in x 3.94in)
  • Vienības Veids: gabals

Laipni lūdzam apmeklēt mūsu veikalā!

Erhu

Ar erhu sauc arī par nanhu ("dienvidu vijole"),un dažreiz pazīstams Rietumos kā "Ķīniešu vijole" vai "Ķīniešu divu stīgu vijole," ir twostringed paklanījās mūzikas instruments, ko izmanto kā solo instrumentu, kā arī nelielās ansambļi un lielu orķestri. Tas ir populārākais instruments huqin ģimenes Ķīniešu paklanījās stīgu instrumentiem, kopā ar zhonghu, gaohu, banhu, jinghu, sihu, un daudzi citi. Izmanto gan tradicionālās, gan laikmetīgās gabalu, tas ir universāls instruments.

Spēles tehniku

Meklēšana

Ar erhu ir gandrīz vienmēr ir noregulētas uz intervāls ir piektais. Iekšpusē string (vistuvāk spēlētājs) parasti noregulē, lai D4 un ārpus string A4. Tas ir tāpat kā divus vidū stīgas vijole.

Pozīcija

Ar erhu ir bijusi sēžot, ar skaņu kaste, kas novietota virs kreisā augšstilba un kakla vertikāli turētu.

Ar labo roku

Priekšgala notiek ar underhand rokturi. Priekšgala mati ir jānoregulē tā, tas ir nedaudz vaļīgs. Spriedzi paredz pirkstiem labās rokas. Priekšgala mati ir novietotas starp divām stīgām, un abas puses priekšgala matus, izmanto, lai veidotu skaņas, spēlētājs nospiež loku prom no ķermeņa, kad palocīdamies A string (ārpus string), un velk to uz iekšpusi, kad palocīdamies "no iekšpuses"

D string.

Malā no parastās palocīdamies tehnika, ko izmanto lielākā daļa gabali, erhu var arī noplūktas, parasti ar otro pirkstu no labās puses. Tas rada sausu, klusinātas signālu (ja nu atvērtas stīgas ir noplūkti, skaņa ir nedaudz vairāk rezonanses), kas ir dažreiz vajadzīgo mūsdienu gabaliem.

Kreisās puses

Kreisās puses pārveido signālu virknes, nospiežot uz string pie normāla harmoniku punktus. Tā kā instruments nav frets, tonis ir nedaudz neskaidri, bet rezonanses. Metodes ietver hua yin (slaidi), rou xian (vibrato), huan ba (mainot pozīcijas), utt.

Ja jums ir bail no nevarat spēlē erhu, tas nav svarīgi, lūdzu, neuztraucieties, mēs nosūtīsim angļu versija

pašmācības grāmata jums .Tas ir viegli iemācīties .

produkta informācija

Tagi: ķīniešu mūzikas instrumenti erhu, Ķīniešu erhu, ķīniešu erhu instruments, Lēts ķīniešu mūzikas instrumenti erhu, Augstas Kvalitātes ķīniešu erhu, Ķīna, ķīniešu erhu instrumentu Piegādātājiem.

Saistītie Produkti: